Prowadząca

mgr Jagoda Çiçekdaği (Araszkiewicz)

mgr Jagoda Çiçekdaği (Araszkiewicz)

fizjoterapeuta

prawo wykonywania zawodu: 58979

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile (studia licencjackie) oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu (studia magisterskie). Jako wieloletnia wolontariuszka traktuję swoją pracę jako pasje a każde powierzone zadanie wykonuję sumiennie oraz z pozytywnym nastawienie do każdego pacjenta. W terapii pacjentów koncentruję się na poznaniu przyczyn powstawania dysfunkcji.
Ukończone kursy:
– Kurs koncepcji proprioceptywnego nerwowo-mięśniowego torowania ruchu (PNF)
-Kurs Taping-plastrowanie dla fizjoterapeutów
-Kurs Terapeuty Zajęciowego
Ukończone Szkolenia i Konferencje:
– Praktyczne wykorzystanie termoterapii egzo-endogennej i kompresji w fizjoterapii
– Etapy rehabilitacji u pacjentów z zaburzeniami równowagi przy wykorzystaniu platform diagnostyczno-treningowych
– III Konferencja naukowo-szkoleniowa Wielkopolski Dzień Fizjoterapii
– II Międzynarodowe Seminarium szkoleniowo-naukowe „Kompetencje Pracownika Socjalnego we współczesnym życiu społecznym. Teoria i praktyka.”

Milena Kamińska

Milena Kamińska

Jestem osobą bardzo aktywną. Wszelkie doświadczenia i uważność jaką kieruję się w życiu pozwalają mi rozwijać się wielowymiarowo; zarówno intelektualnie, duchowo, jak i zawodowo. Praca z dziećmi pod kątem edukacyjnym, relacyjnym, terapeutycznym jest moją pasją. Podążam za naturalnymi potrzebami dziecka, oceniając w czasie poznania i obserwacji jego aktualne możliwości i potrzeby. W pracy z dzieckiem wychodzę od budowania z nim relacji na poziomie bezpieczeństwa, zaufania oraz dania prawa do „popełnienia błędu”. Tylko w tak „skonstruowanej” atmosferze, dziecko wyzbywa się napięć i lęków, które blokują jego „ukryty potencjał”. Dziecko w poczuciu autentycznej na dany moment kompetencji, sprawczości oraz poczuciu wartości jakie w sobie nosi przy odpowiedniej motywacji oraz wsparciu ze strony rodziców/ opiekunów ma szansę „pokonać swoje trudności i ograniczenia”.