Witamy w Centrum Wsparcia Rabbuni

Zapraszamy na zabiegi fizjoterapeutyczne i kinezyterapie, a także zajęcia z zakresu terapii sensomotorycznej.

Rejestracja na rehabilitacje:
Od poniedziałku do piątku w godzinach:
7:30-15:00
telefony: 518 795 665  / 570 222 041

Zapraszamy do naszego sklepu

Nasza oferta skierowana jest dla każdego, kto kocha obdarowywać i uwielbia sprawiać innym radość. Wierzymy, że z nami każdy wyjątkowy dzień, będzie jeszcze piękniejszy i przyjemniejszy. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych i oryginalnych pomysłów na niespodzianki dla każdego i na każdą okazję.

Nowo otwarty gabinet fizjoterapeutyczny

jest wyposażony w nowoczesny specjalistyczny sprzęt, a całość wykonywanych zabiegów i terapii prowadzi kadra specjalistów z zakresu fizjoterapii.

Dysponujemy możliwością wykonywania zabiegów z zakresu fizykoterapii:

– Terapii ultradźwiękami

– Krioterapii miejscowej ciekłym azotem

– Laseroterapii

– Elektroterapii

– Magnetoterapii

– Wodolecznictwa wirówka kończyn dolnych

– Światłolecznictwa.

Kinezyterapia w naszym Centrum będzie przeprowadzana za pomocą uniwersalnego Gabinetu Usprawniania Leczniczego (UGUL) a także z wykorzystaniem terapii sensomotorycznej.

Przeprowadzamy rehabilitacje ruchową z wykorzystaniem różnego rodzaju masażu oraz technik m.in. PNF czy terapii manualnej. Nasz gabinet posiada salę do terapii sensorycznej z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu jakim jest smart floor, sunball oraz basen z podświetlanymi kulkami. Smart floor jest to podłoga interaktywna, która jest sterowana ruchem lub za pomocą specjalnego pisaka. Smart floor wyświetla interaktywną podłogę za pomocą rzutnika, który za sprawą wydawanych sygnałów dźwiękowych pozwala wyobrazić rzeczy często trudne do wyobrażenia. Wykorzystanie tego urządzenia sprawdzi się w rehabilitacji dzieci i młodzieży urozmaicając im czas rehabilitacji. Smart floor sprawdzi się również podczas przeprowadzenia grupowych zajęć sportowych z wykorzystaniem interaktywnej podłogi w celu poprawienia sprawności ruchowej oraz świadomości ciała w przestrzeni (propriocepcja). Kolejną nowością rehabilitacyjną jest SunBall czyli urzadzenie do treningu z biofeedback’iem wykorzystywany w neurorehabilitacji oraz terapii zajęciowej. Założeniem systemu SunBall jest pomoc pacjentom nie tylko w terapii wczesno interwencyjnej, ale w trakcie całego procesu leczniczego. Metoda z powodzeniem stosowana jest u pacjentów starszych po urazach neurologicznych polegając głównie na wykorzystaniu neuroplastyczności mózgu człowieka. Basen z podświetlanymi kulkami dostępny w naszym Centrum, wpływa na dużą motorykę pacjentów podświetlenie ledowe basenu strerowane za pomocą pilota wykorzystuje w terapii integrację sensoryczną celu poprawienia sprawności pacjentów.

“W Rabbuni oferujemy sprzedaż artykułów upominkowych i gadżetów reklamowych, które wykonywane są przez podopiecznych Stowarzyszenia Wspólnoty  Wolontariuszy Hospicyjnych „Ludzki Gest” w Obornikach.
„Cieszymy się, że w tym miejscu osoby z niepełnosprawnością mogą  pracować, oraz odnaleźć się w życiu i być szczęśliwymi. Staramy się wspólnie stworzyć dobre miejsce pracy oraz przyjazną atmosferę. Razem pracujemy i razem spędzamy czas.” – mówi szefowa Pani Grażyna Stachowiak

Skontaktuj się z nami!

rejestracja na rehabilitacje:
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30-15:00
telefony:
518 795 665 / 570 222 041

ul.Droga Leśna 60, 64-600 Oborniki

kom. +48 570 222 041

kom. +48 570 999 710 (do fizjoterapeuty)

centrum.rabbuni@gmail.com

Napisz do nas

Rodo:

6 + 10 =